» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kontextové menu po výběru nezmizí WIN10

Ahoj, prosím o radu. Mám windows 10, když rozkliknu kontextové menu a kliknu na nějakou možnost z výběru, tak vybrané políčko zůstane zmrzlé na obrazovce (zbytek kontextového menu normálně zmizí). Děje se mi to při každém výběru. Dřív se mi to ale nestávalo. Zbavím se toho tak, že uspím a zase zapnu, což ale není ideální řešení. Co s tím? Díky

Odpovědi na otázku

Mě se to taky čas od času stane, ale rozhodně to není vždy. Mě na to pomohlo znovu zobrazit to stejné kontextové menu a jen ho bez výběru zavřít, pak zmizelo i to co viselo na obrazovce. A když to nezabralo tak restart PC a pak se mi to zase několik dní nestalo.