» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kontextová nabídka

Ahoj, mám tu jeden problém. Ač se ve windows-ech celkem vyznám, tak nemůžu přijít na jednu banální věc. Počítač byl po restartu systému (win8) normálně zapnut (neproběhly žádné aktualizace), trvá značnou chvíli než se vyvolá kontextová nabídka (po kliku). Před tím byla načtena hned, teď to trvá tak 10 sekund... Šlo by toto přednatahat do RAM? Nebo jakkoliv zrychlit na ten zlomek sekundy? Díky za rady...

Odpovědi na otázku

vývojári dotykovej W8 nerátali s kontextovým menu. Mali tomu dať názov W DoDo. Dorob Doma

Nekompatibilní SW po instalaci do kontextové nabídky, co jsi dělal nebo ne já nevím.

Problém vyřešen :) odstranil jsem z kontextové nabídky položku sdílení do místní sítě - vždy přikliku totiž hledal pcs v síti...

Díky, tím si mi taky pomohl, až se mi to zase stane, uvidím. Mě se to stane když spustím nějakou starší aplikaci a do teď jsem obnovoval celý OS se zálohy. Naposledy se mi to stalo po spuštění "DesktopOK", nevím jestli to zapříčinila tato aplikace nebo šlo o nějakou souhru náhod. Už ji nespouštím.

Ještě prosím jak jsi to odstranil? Mám to tam taky, ale nabídka zatím funguje normálně. Snad si to jaště přečteš. Díky.