» Poradna » Programy

Kontextová nabídka

Zdravím, prováděl jsem údržbu a úklid pc, poslední věcí se kterou se nedokáži sám vypořádat je odstranění UltraIso v kontextové nabídce, viz screen (Program jsem již odinstaloval, takže tato nabídka pouze zbytečně překáží ) obrázek zde i49.tinypic.com ... díky za tipy, určitě to bude někde v nastavení windows, ale nemám chuť to zdlouhavě hledat. díky

Odpovědi na otázku

Spusťte systémový editor registru příkazem regedit.
Nalistujte klíč HKEY_CLASSES_ROOT\*\shellex\ContextMenuHandlers.
Najděte podklíč, který odpovídá dané položce, a smažte jej.
Odhlaste se a znovu přihlaste, položka se již v místní nabídce nebude zobrazovat.

viz. http://jnp.zive.cz/odstrante-balast-z-kontex... ...