» Poradna » Mobily

Kontakty

Dobrý den, kamarádka si rozbila mobil, a mela tam veskere kontakty(bohuže nezazálohované). Nabídl jsem se že bych to mohl vyzkoušet vytáhnout. Zkoušel jsem připojit myš přes OTG ale nenacetlo to. Předem Děkuji za odpovědiPS: Nefunguje jen dotyk (display normálně ano), a USB ladění má naštěstí také zapnuté.

Odpovědi na otázku

Zkousel jste pripojit mys k telefonu, ale nenacetlo to. Zajimave.Pokud to neni tajne, zkuste prosim uvest typ telefonu a os. Jinak dekujeme za oznameni, ale rad bych upozornil na to, ze zdejsi poradna je zalozena na dotazech.