» Poradna » Mobily

Kontakty Iphone Synchronizace

Ahoj, dosloužil mi mobil Iphone 6, pořídil jsem nový Iphone, kontakty jsem mel v icloud a v gmail , ale po načtení je tam vůbec nemam tak jsem musel ze staré simky prenest do mobilu ale chybi mi cca 50 kontaktu za posledniho roku .. kdyz dam v iOS plusko na pridani kontaktu tak se mi kontaktu ulozi ale jak udelam to ze se mi zalohuje do togo gmailu a popripade pozdeji by se mi načetl z gmailu? .. Díky moc

Odpovědi na otázku

Takze kontakty byly kde? V telefonu nebo na SIM? Pokud na sim tak je jasne ze nemohlo dojit k synchronizaci. Ohledne synchronizace do icloudu/gmailu nastav oba ucty v Nastaveni-Ucty a nasledne vyber v Nastaveni-Kontakty vychozi sluzbu

No předtím jsem měl normálně Výchozí Gmail, ale stejně když jsem se připojil a spojit a synchronizoval v novém telefonu a mám i povolené kontakty tak mi to nic nenačetlo ..

Tak jsi to měl nějak blbě. Jenže na dálku nikdo nezjistí, co tam je špatně, takže není co poradit. S těmito synchronizacemi nebývá žádný problém, když je to správně nastavené, tak to funguje.

Stejnak když ted ulozim nový kontakt tak nepoznám zda je to synchronizované a ulozene na ucte, je to pouze v mobilu, takže do budoucna mohu o kontakt zase prijit ..

Nemůžu to tvrdit úplně na 100%, ale řekl bych s vysokou jistotou, že v iPhone nejde uložit kontakt, aby byl jen v paměti telefonu a nešel současně do cloudu. Proto to tam právě nemusí být nikde zobrazené. Respektive to nejspíš funguje tak, že pokud máš v iCloudu nastavenou synchronizaci i pro kontakty, tak všechny kontakty do něj jsou.

...jdou

Prihlas se na Google pres Web a tam kukni kolik tech kontaktu mas. Pokud zadny mas smolika a neni to na google. Jednoduche je ze kdyz ti ten stary iPhone6 jeste jakzakz jde zapnout prenes si vse do iCloudu ci na google. exportovat a importioovat pres SIM je to nejhorsi. Mnoho omezeni 8 znaku jen cislo u kontaktu proste nic

Nějak to pozkouším ještě tedy, starý bohužel nejde zapnout zatím díky za návrhy