» Poradna » Mobily

Kontakty Google v mobilu klasické konstrukce

Ahoj,Existuje nějaký malý lehký (např. do 100 g) a hlavně levnější (např. 500 - 1 000 Kč) telefon klasické konstrukce "tatranka" (displej nahoře a klávesnice dole), který umí používat pro běžnou práci (telefonování a SMS) kontakty z Google účtu (Gmail) místo kontaktů na SIM nebo pouze interně v paměti? Lepší by bylo, kdyby to nebyl ani Android, a nejraději Nokia nebo Samsung. Potřeboval bych kontakty konzervativního uživatele telefonů Nokia vystěhovat na Google, abych je pořád nemusel ven kabelovat (nebo modrozubit).DíkyM.

Odpovědi na otázku

Pokud máš NORMÁLNÍHO operátora ( ne Blesk apod.) lze kontakty uložit u něj a synchronizovat z Google - Kontakty.Např.https://www.google.com/searchSám mám u Vodafonu - synchronizováno z Nokia 6234 - v pohodě.