» Poradna » Ostatní

Konica Minolta repasované zariadenie

Zdravím,chcel by som sa poradiť ohľadne kúpi repasovaného zariadenia Konica minolta. Mam ponuku na asi staršiu Bizhub C353 alebo Bizhub C360. Viete mi poradiť ktorú zobrať a v čom je ktorá lepšia ? Ma niekto s týmito strojmi skúsenosti?Dakujem

Odpovědi na otázku

Asi před 10ti lety firmy opravdu "repasovaly" (rozuměj - měnili opotřebovávané součástky - gumu na podavači papíru, ozubená kolečka ...). Teď zpravidla jen vysají, očistí povrch. Což není "repase". To může dělat uklízečka. Vyjímky je nutno hledat. Měl jsem s tím dobré zkušenosti. Ale nedávno jsem chtěl HP 1320 a nechtěli ji ani předvést v tisku, což bývalo běžné.