» Poradna » Programy

Konica Minolta A200 x Canon G6 x Canon x Powershot Pro 1

Zdravím, řeším dilema mezi výběrem fotoaparátu. Mám 3 favority. Konica Minolta A200, Canon G6, Canon Powershot Pro 1.Canon G6 je klasika - dobrý přístroj (světelnost, snímač) za větší peníze, Pro 1 o ní moc nevím, respektive asi ji nikdo moc nemá, vím jen že má nejlepší kresbu a kvalitu snímků (z těchto tří) - jen prý vinětuje - respektive na pár testovacích snímcích jsem tuto vadu zahlédl. Konica je z těchto tří co do kvality nejhorší (myslím tím kresbu a barevnost) .O zoom my až tak nejde, anti shake není až takový zázrak (s G3 pč cloně 2 ISO 400 se dosahuje citlivosti ekviv ISO 1600 u jiných přístrojů...a tím jsou známí všechny Canoni) - jedná se mi o výslednou kvalitu fotky, barev kresby.

Odpovědi na otázku

vsechny tri jsou skvele fotaky. A200 by se mela ted doprodavat a cena se pry uz dostala pod 15000 kc , ja osobne sem ji videl nejlevneji za 15700 kc.Jeste ti doporucuji se podivat na Minoltu A2 je v mnoha ohledech lepsi(asi nejlepsi elektronicky hledacek) nez A200.http://forum.fotografovani.cz/read.php

Mě právě minolta až tak neoslovila - tu A200 už mám teď půjčenou a mohl bych ji mít levně, ale jsem z ní právě na rozpacích...nejvíc mě láká ta Pro 1 ale je to nastejno s G6(z ní bych si ale spíš připlatil na Pro 1)...

Kus jiny fora zamerena na foto, tady moc odbornych rad nenajdes.Zkus:http://digi.zive.cz/default.asphttp://forum.f...

Osobně mám v práci předchůdce G5 a naprostá spokojenost. Jen škoda, že při pohledu hledáčkem vidím tělo přístroje, ale jinak vynikající foťák. O modelu Pro 1 jsem také moc neslyšel, ale už jsem ho několikrát držel v ruce a silně o něm uvažuji pro vlastní využití.

Vada hledáčku, ve kterém je vidět objektiv je už u G6 opravená...jinak je celá G série myslím si elitou kompaktů..no kouknu na fóra a poptám se ještě..díky za odpověď