» Poradna » Mobily, audio, video

Konflikt google účtu

 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 68.0.3440.84

Zdravím,děti mají tablety, na kterém je stejný účet, na kterém jim kupuji hry. Když jsem zaplatil třeba minecraft, tak to měli oba na obou tabletech za jednu cenu, proto jsem to tak dělal (kdybych měl přece já osobně tablet a mobil, tak taky používám jeden účet a jedny aplikace, tak snad to není proti pravidlům googlu). Problém je s in-app placením. Když na jednom něco zaplatím, na druhém se ukazuje, že už je to zaplaceno. Jde třeba o nějaké coiny do her apod. Vzniká tam jakýsi konflikt, že ty in-app balíčky už druhé zařízení nenabízí ke koupi, protože je vlastním, ale přitom na tom zařízení nejsou přičteny nebo daný obsah není přístupný. Jak by se to dalo napravit? Samozřejmě založení druhého účtu je krajní řešení, protože bych to musel všechno kupovat znova podruhé. Přece logicky, když vezmu, že mám já osobně dvě zařízení, teoreticky třeba mobil a tablet a na jednom si odemču obsah v geometry dash, tak ho musím mít přístupný i na druhém zařízení se stejný účtem nebo se pletu?Prosím jen seriozní odpovědi a děkuji moc.


Související témata: Dash, Stejný účet
Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 36

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

** Model raketoplánu Columbia od českého konstruktéra umí i létat ** Obdivuhodný model si vzal 1600 hodin práce ** Podívejte se na fotografie ze stavby a prvního letu

Karel Jeřábek | 20Aktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů