Konfiguracia PC s AMD X2

Prosim vas ohodnote tuto konfiguraciu pripadne vyjadrite svoje nazory:High-tech box: Thermaltake Hardcano 12 pre HDD A1845 Grafická karta: ASUS GeForce EN7600GS 256MB Silencer HTD PCXHdd: Western Digital SE 250GB 16MB SATA2 WD2500KSDVD napaľovačka: DVD RW PIONEER 111D bulk BLACK 8xDLFloppy mechanika: FDD SONY 3.5" 1.44MB black Pamät Ram: CORSAIR DDR2 512MB 675MHz XMS2Procesor: AMD Athlon64 X2 4200+ DUALCORE BOX Socket AM2Zakladna doska: MSI K9N PatinumSkrina: Termaltake MATRIX VX black VD3000BWA windowZdroj: Zdroj Fortron 400W PFC FSP400-60GLN

Odpovědi na otázku

Pouze bych rozšířil operační paměť a to buď na 2 x 512MB nebo na 1 x 1GB s tím, že druhý dokoupíš co nejrychleji, abys využil Dual Channelu...Jinak nemám nejmenších námitek...pěkná sestava....k čemu má vlastně sloužit??

Tak mala by sluzit na domace uceli - P2P, mp3, video....

Tak na to video na 100% 1 GB Ram a víc!! Jinak je to opravdu fajn...

Neviem, co s tym chces robit, ale par poznamok:grafa: pomerne slaba, ked uz 7600, tak plnu (GT), nie nejake okresane Ge-eS-ko...dvd: bral by som Samsunga 182M, velmi dobra a lacna napalka (dvd-ram12x!)pamat: 512MB je dnes na smiech, doslova minimum je 1GB (aj na 1GB niektore hry ledva bezia)procik: ok, moze byt, aj ked by som bral radsej x2/4600+ (vyssi takt) za doplatok +50,-Ezdroj: dnes by som odporucal kupovat minimalne 500W

Na hry to primárně není, takže 7600GS (kromě DDR2 pamětí a sníženého taktu jádra a to ne u všech) bude stačit, oproti GT-čka, která je drahší, si moc nepomůže. Vypalovačka je dobrá, bohatě stačí za ty prachy...Vyšší takty si může sám dodělat pomocí OC (vyhozené prachy)...Kupovat 500W se právě v této době nevyplatí, pokud nejsi maniak s 10 disky!! Všude se spotřeba tlačí dolů, u veškerých recenzí to berou mezi prvními věcmi na zřetel...takže 400W na jeho sestavu i pozdější upgrade je tak akorát...

Proc GT, když stačí GS s ddr3, ktere stejne vytahnes na frekvence GTcka a usetris, na co je ti vypalovacka, ktera umi dvd-ram 12x, jak casto je pouzivas ty nebo ostatni, neni duvod kvuli cene ani rozsirenosti, pak - 1GB do takove sestavy idealni, X2 3800+ nebo 4200+ taky bez problemu, kvalitni 400W zdroj (coz Fortron je) utahne i se slusnou rezervou. Zalezi jake je cenove omezeni.

MB K9 vsech vyrobcu maji nejake problemy pri kumulaci nekolika spustenych aplikaci. Vysledek je ten, ze se PC nahodne vypina. Mozna uz je BIOS OK, ale radeji hned prepalit na nejnovejsi.