» Poradna » Web a internet

Konfigurace TP-Link s PC

Dobrý den, pro zesílení Wifi jsem si koupil TP-LINK Range Extender TL-WA850RE. Při zadání adresy tplinkextender.net se mi objeví pro mne nicneříkající tabulka a na 192.168.0.254 jak je uvedeno v návodu se nejde přihlásit. Kdyby se mi objevilo přihlášení admin atd. možná bych to zvládl, ale na tu stránku se nedostanu. Děkuji. Pepa.

Odpovědi na otázku

A ping na 192.168.0.254 odpoveda alebo je time-out?Pripoj sa kablom z notebooku, za predpokladu, ze ten TPlink ma Ip adresu 192.168.0.254 si nastav na notebooku IP adresu rucne na napriklad 192.168.0.22, masku 255.255.255.0 dns a gateway mozes nechat prazdne.Po tomto by si mal byt schpony sa cez Web browser dostat do toho extendera.