» Poradna » Programy

Konfigurace přepínatelné grafiky zapomene nastavení po rebootu

Ahoj, zase otravuju :(Po vyřešení problému viz zde http://www.zive.cz/poradna/konfigurovat-prep... (poslední sdělení)mám tento problém: Vše funguje jak má, nastavím si u které hry chci používat přepínatelnou grafiku, ale poté co vypnu NB a zase ho zapnu, nemám v centru "konfigurovat přepínatelnou grafiku" přidané ŽÁDNÉ aplikace.Už mě to dost rozčiluje, máte nějaký tip, jak ty ovladače dát dohromady(teď už jsou přímo od vydavatele NB)a mi vysvětlit tu věc co zmiňuje v posledním threadu dolph1888, že někde v BIOSu lze nastavit ať pc kašle na ty katastrofální ovladače a sám si určuje kdy to zvládá integrovaná a kdy přenout na externí? Případně nějaký dodatečný software 3. strany který to také umí?Díky moc, z nového NB je spíš noční můra :/

Odpovědi na otázku

To co popisujete není žádná novinka. Na jiném místě jsem zde uváděl, že přidělování aplikací ke grafice funguje nespolehlivě. Také jsem se s tím setkal. Jedinou cestou k nápravě bylo zvolení ruční možnosti výběru grafik v CCC. Prostě v ovládacím software CCC natvrdo zapnout tu či onu grafiku. Bohužel, tato volba je u některých noťasů v CCC nepřístupná. Holt technice člověk neporučí.

a pokud ta volba "natvrdo spustit tu a tu grafiku" není, je nějaké jiné řešení nebo...já myslel že existuje nějaký software co umí také natvrdo spuštět konkrétní grafiku, nebo ne?

O žádné jiné možnosti bohužel nevím.