Konfigurace PC

zdravím chci se zeptat jestli je tohle dobra Sestava pro stříhani videa a občasné hrani her a sledováni filmu děkuji Procesor Intel )R)Core i5 3470 3.20 GHz 3.60GHzPamět RAM 8 GB Disk 1TB Deska Gygabite G77-D3HGrafika ATI RADEON HD 7800 Zdroj 550Watu Windows 10 Home 64bit

Odpovědi na otázku

Ak HD 7850, tak hranie nových nebude extra, ak HD 7870, tak snáď, ale aj tá je niekde okolo len GTX 750 Ti. Ale na staršie hry by nemal byť problém. Aké video chceš strihať? HD, fHD, divx, h265? Neviem či by sa Ti nezišiel SSD. A neviem kedy sa ľudia naučia popísať správne zdroj