Konektor na zdroji

zdravím, povedlo se mi zničit konektor od zdroje k notebooku Dell, a chtěl bych ho vyměnit. Nevíte kde se prodává celý ten kabel s konektorem? děkuji za odpovědi.zdroj: https://1url.cz/dMmwz

Odpovědi na otázku

"Celý kabel" těžko seženeš, teoreticky v servisu. Ale stačí v podstatě jakýkoliv (vhodný) kabel + správný konektor (ten bývá běžně ke koupi).

Hledej na Aliexpressu a eBay odpovídající kabely. Tady je příklad https://www.ebay.com/itm/162936624467

Pripadne jde poridit univerzal za cenu podstatne nuzsi. Takto to resime ve firme

Tak to je zatím nejmastnější adaptér co jsem viděl. ☻

Tohle je 130W adaptér pro dockovací stanici, pro samotný NTB obvykle stačí 65W, který stojí polovinu.Zapátral bych na aukru. Rozřezávat zdroj a vyměňovat v něm kabel bych nedělal. Kabel s konektorem jakožto náhradní díl zřejmě Dell vůbec nedodává.

Obvykle netřeba řezat. Naložit do benzinu a pomalu oklepávat gumovou paličkou většinou k rozlousknutí stačí.

Záleží na druhu plastu. Někdy se z něj stane blato.

Obal tohoto adaptéru je svařený, takže výměna kabelu v domácích podmínkách nepřipadá v úvahu (pokud to v budoucnu nemá někoho zabít). Takže buď vyměnit pouze poškozený konektor, nebo koš a nový...

Asi je tam 3pinový konektor, co ž není zcela běžné. Často je problém sehnat obyčejný 2pin, natož něco tak obskurního. Holt, člověk se musí chovat k věcem slušně, jinak se mu ta bezohlednost prodraží. ☻

Vidím běžný kulatý jack. Ten "3pin" je síť.

Dobrý den, důležité je, jaký je to konektor, z foto to není poznat. Foto z venku je k ničemu, je potřeba, jak vypadá vnitřek.

Kabel jsem našel na Ebay.https://1url.cz/bMmEW

Je to určitě on? Já odkazoval první výsledek, aby tazatel tušil, co má psát.

Aha, beru zpět, ty jsi tazatel. Tak hodně zdraru, až budeš adaptér rozebírat a pájet.