» Poradna » Mobily

Kondice baterie

Zdravím, nevíte, jestli se dá zjistit (popřípadě jak) kondice baterie na Huawei mate 10 pro? Přecházím z iPhone a chci si zkontrolovat, jestli ta baterie není už moc opotřebovaná. Na iPhone to kondici ukazuje normálně v nastavení, ale u Huawei to nemůžu najít. Děkuji

Odpovědi na otázku

Jedinej způsob jak zjistíš kondici baterie že jinabiješ a potom ji necháš vybít. A čas vybití porovnáš se stejným mobilem při stejných podmínkách. Všechno ostatní je jen hodně orientační.Každopádně pokud se nejedná o několik let starý mobil, tak bych to neřešil. Protože životnost baterie je vyšší než morální životnost mobilu.PS: I na baterii a kapacitu (vyjímkou běžného opotřebení )máš dva roky záruku....

Dobře dobře, tak děkuju