» Poradna » Mobily

Končí EMEA resp. NWT mobil nějaká rozumná náhrada?

Ahoj, končí virt. poskytovatel pod 02 (EMEA, NWT mobil) byl jsem u nich několik let a vše OK, doposud jsem měl tarif z řady Aktiv, který mi vyhovoval, tento problém se bude možná týkat vícero lidí, proto by mě zajímalo, koho budete nyní volit za podobnou náhradu, sám zatím nevím - ale začnu to co nevidět řešit, díky za případné rozumné rady. Virtuální operátory jsem nikdy nesledoval, EMEU jsem měl od prvopočátku její existence, ještě něž to celé s tímto přetahováním začalo..

Odpovědi na otázku

Taky jsem mel emeu a byl jsem s ni moc spokojeny. Momentalne uvazuju o predplacence coop mobil. Provolal jsem vetsinou tak 20 korun mesicne, O2 mi nabidlo nejvhodnejsi tarif za uzasnych 250... Toz tak

Dobrý den, měla bych pro Vás řešení přes Vodafone, pokud Vás to zajímá, tak se mi ozvěte na 774009450 Králová

Vyřešeno pod O2 (virtuál)

Měl jsem EMEA a potvrzuji, nejlepší operátor se super cenami. Aktuálně jsem utekl ke CallPro, v poměru cena/výkon u mě vede.

Za mě jednoznačně zklamání, dost složitá komunikace a taky mi nevyhovovaly ceny. Nevadí mi, že končí - Vyřešeno přes Tarifomat (k O2 nepůjdu ani kdyby mi platili).