» Poradna » Programy

Konceptuální model vs ERD

Dobrý den,můžu se prosím zeptat, jaký je rozdíl v relační databázi SQL či MYSQL mezi konceptuálním modelem a ERD?děkuji

Odpovědi na otázku

Myslíš, že tohle jsem nezkoušel??

Princip kon. modelovania by mal byt pre kazdy typ relacnej DB +- rovnaky.Aj ERD je konceptualny model. Pri modelovani mozes pouzit aj USE CASE DIAGRAM, ale tu uz modelujes nieco ine ako v ERD. Kazdy modelovaci diagram plni svoju specificku ulohu, ale vysledok mozes pouzit v jednom systeme.