» Poradna » Windows (a jiné OS)

Komunikace mezi Win 10 a Win 10 Phone

Dobrý den, zvažuji koupi telefonu Nokia s Win 10 a chci se zeptat jestli už Microsoft má vyřešenou spolupráci Win 10 v počítači a v telefonu. Například aby mi chodily notifikace do PC, abych mohl z PC odeslat sms popřípadě chystá se toto v následujícím updatu? Nebo jsou nějaké výhody toho, že budu mít na obou zařízeních win 10? do jaké míry spolu dokáží spolupracovat?

Odpovědi na otázku

1) Nokia už telefony nevyrábí, je to Microsoft Lumia.2) Z důvodu bezpečnosti (ze stejných důvodů není mimo jiné možné nahrávat telefonní hovor) se SMS na počítači nezobrazí, u novější insider buildů v prostředí en-us by ale mělo jít odesílat SMS přes Cortanu z Windows, ovšem ověřeno to nemám.Jinými slovy, Microsoft neustále házel a háže svým vlastním mobilním Windows 10 klacky pod nohy a pak se diví, že podíl na trhu klesá (vrchol byl rok 2014, kdy měly některé země v západní Evropě podíl trhu až 15 % WP 8.1, ale to svůj systém propagoval a nedusil).Polud chceš solidní telefon, kup si Lumii 950/950XL a k ní dokinu a používej ji spolu s Windows v anglickém jazykem. Přesto se obávám, že ze strany Microsoftu zažiješ nejedno nemilé překvapení.

Díky za odpověď. Používám anglický Win 10 takže na telefonu ho budu mít taky. čily jinými slovy spolupráce těch dvou systémů je mizerná? existují nějaké aplikace třetích stran pro synchronizaci a notifikace jako jsou aplikace pro android?