Kompromis mezi mobilitou vs. výkonem s cenou do 40 tisíc bez DPH

Už nějakej ten pátek se poohlížim po notebooku a né a né najít ideální stroj se širokoúhlým displejem s cenou do 40 tisíc bez DPH. O to víc mě potěšilo zlevnění Asusu W3N0042 pod tuto hranici. Tento notebook se mi zdá jako idálním kompromisem mezi mobiltou a výkonem. Bohužel jsem se o něm v jedné recenzy dočetl, že dosti topí a hlučí, což mě od koupě odrazuje. Je tu někdo, kdo má s tímto notebookem zkušenosti a mohl by se o ně podělit. Budu mu vděčný Zároveň ale budu rád za doporučení na jiné stroje, které by dostály mým požadavkům. Osobně jsem byl zhlédnout nové Asusy řady M6V a ty se mi se svými rozměry zdáli až příliš mohutné, jinak by nebylo co řešit...To už je za podobnou cenu možné poskládat u Dellu Inspiron 6000, který je trošku těžší, rozměrama o nějaký ten milimetřík menší a hlavně s velice příznivými ohlasy na zahraničních webech například co se týče výdrže, hlučnosti a topení. A navíc Dell je DellDnes se v mém hledáčku ocitl také Dell Latitude 610 a to i za cenu, že opustim ideu širokoúhlého displeje. Od jeho koupě mě odrazuje pouze horší grafika Ati X300 s 64 MB RAM - přeci jenom, chci si sem tam po práci pustit nějakou tu hru a obávám se, že tahle grafárna ty novější nezvládne. Nebo se mýlím? Jinak se dá poskládat na dell.cz velice slušná konfigurace s Pentiem M-730 1.6 Ghz, 14´SXGA+ (1400 x 1050), 1024 RAM DDRII, uvedenou grafárnou, DVD vypalovačkou, BT, Wi-fi, 60Gb 5400 diskem na Sonomě se 4 letou zárukou za 40100 bez DPH. S rozměrama pouze 312 x 262 x 34 a váhou cca 2,2 kg. Teď babo raď

Odpovědi na otázku

Když chceš notebook do 40tis. bez DPH, tak kompromisy dělat nemusíš!