» Poradna » Programy

Komprimování složek v OE, co si to ten Bill zase vymyslel?

Dokud jsem neměl SP2 pro XP, tak se Outlook expres choval dobře. Po nové instalaci s SP2 už však OE každý týden vždy po zavření OE začne provádění kompresi všech složek, to asi proto aby mi uvolnil 10 kB volného místa na disku. Kde se dá tato blbost vypnout? NIkde jsem to nenašel.. To měl Bill implementovat v dobách WIN 98 kdy se velikost disku počítala v jednotkách GB. V dnešní době, 200 GB harddisků mě pár uvolněných kilobajtů opravdu nevzruší.

Odpovědi na otázku

Hele, chytráku, když furt nadáváš na Billa, proč už dávno nemáš Linux nebo MacOS?!?!

Protože Windows XP je ten nejlepší OS co je, takže proto nepřejdu na nějaký pitomý Linux, ve kterém nic nespustím. Sice má XP nějaké mušky, na které občas nadávám, ale jinak OK.Linux je na prd, ale má jednu dost velkou výhodu, že linux nikdy nespadne, protože v něm nemá co spadnout

Někdy bych ti doporučil se podívat na to, kolik je těch "pár uvolněných kilobajtů" - velmi často se to pohybuje v několik desítkách Mb. Ovšem vypnout se to dá jednoduše - začni používat Thunderbird a již tě to otravovat nebude

Vsak to take bylo implementovano uz v prvnich verzi OE.Zalezi na nastaveni, pri kolika procentech smazaneho mista ve slozce se ma komprimace provadet.Takze si to nastav, jak potrebujes a nadavej zase chvilku na nekoho jineho.

A to se nastavuje kde?

To myslis vazne, ten dotaz kde vypnes kompresi slozek OE ??? to neznas ani cestu do nastaveni utlouka, ani si to mezi 4 ci 5 kartami tu volbu neumis najit ??? No to je sila ??? Tak trenuj, takovemu chytrolinovi nebude nikdo radit, nech si to posuzovani systemu kterej je lepsi. Evidentne s tim nemas zkusenosti ani na zakladni uzivatelske urovni WinXP je dobry system, nejlepsi od MS, ale neni nejlepsi ze vsech, linux je stabilni i kdyz na nem bezi miliony aplikaci, ale to vis, to pro Tebe (podle urovne dotazu) bude rozchodit asi vyssi divci co ??? Ja pouzivam oboji jak windows tak linux a muzu rict, ze ty systemy sou naprosto stejne pouzitelny, kazdy ma svoje, to vis ale piratsky hry na linux moc nesezenes, musis si je koupit, a to je ten problem proc ho nemas rad...

Fakt nechápu, jaký teda smysl tahle poradna má .... rady typu najdi si to sám jsou opravdu strašně fundovaný ... proč sem teda lezete, když nechcete poradit ??? Nějak se to tu začalo používat strašně často .... pár namyšlených "borců" tady frajeří a určitě i oni mají oblasti, kde chodí s prosíkem .... jste fakt chudáci

To víš, když někdo neumí poradit, protože nezná problematiku, tak napíše aspoň že si to mám najít sám, nebo jakto, že to nevím, a myslí si jaký borec.

Radši poraď a nemektej. Nikde to tam v nastavení prostě není.BTW: Jinak Linux ja na dvě věci, ale má jednu podstatnou výhodu. V Linuxu ti nikdy nespadne, protože tam ani nemá co spadnout

" Vrcholem sexu je když si pustím Maxim Turbulenc ".