» Poradna » Programy

Komprimacia v Outlooku

Ahoj,
Prosim vas kde sa da v Outlook Express vypnut funkci, ktora mi z casu na cas pri vypnuti outlooku ponuka moznost komprimacie sprav kvoli setreniu miesta na disku.....nikde to nemozem najst a dost ma to otravuje. Dakujem pekne za odpovede

Odpovědi na otázku

Nedá, čas od času, komprimaci spusť, je to lepší, OE je pak rychlejší, např. při přechodu ze složky do složky.

dá, úpravou registrů

to je super ak sa to da, ale este by som potreboval vediet ze ako sa to robi?.....dakujem