» Poradna » Počítačové sítě

Komponenty k hernímu Pc do 30 000,-

Dobrý den potřeboval bych poradit s pc se všema komponentama aby PC byl Herní

Odpovědi na otázku

Ted se to nevyplatí kupovat...

ale mě teď nezajímá jestli se to vyplatí nebo ne já je jen potřebuji vědět

Když to nemáte blíže specifikováno, tak např takhle:https://www.czc.cz/192504,178263,115970,1876... Berte to jen jako nástřel. Otázka je co si představujete pod pojmem herní. Pro někoho je to cokoli co tu hru alespoň spustí, pro někoho je to něco co musí mít všude nápis gaming, atd. Tahle sestava je takový ten poměr cena výkon s už započítanou cenou nové generace grafik. Měly by být brzo dostupné.

děkuji moc tato sestava je výborná