» Poradna » Programy

Komplexní pracovní organizér

Ahoj, už nějakou chvíli se prodírám nepřebernou nabídkou různých programů pro zprávu úkolů, kontaktů atd a né a né najít nějaký komplexní profesionální nástroj. Nemáte tip na program, jež má obsáhlý adresář s velkým množstvím záznamů a poznámek, poznámkový blok s možností exportu do wordu, kalendář s úkolovníkem atd? ideální by byl i integrovaný mailový klient, ale to už bych chtěl moc. Hlavně né žádný free program plný reklam a tak. A pokud možmo profesionální vzhled, žádné ikony přez celou obrazovku a spousta obrázků... díky

Odpovědi na otázku

Sunbird ako opensource by ti asi nestačil, že ? Ale vyskúšať ho môžeš.

Já používám EssentialPIM Portable,kalendar,ukoly,poznamky,kontakty,stickies,backupy,synchro s outlookem,potazmo s gmailem,ruzny importy exporty a klicova vec - portable.Bezkonkurencni pro mne.Jsou dve verze ale tys chtel nikoliv free takze placena pro - viz www.essentialpim.com ...