» Poradna » Mobily

Kompletní smazání historie

Dobrý den, je nějaký program, či aplikace na kompletní smazání historie prohlizenych stránek v mobilu?

Odpovědi na otázku

To tlačítko na smazání historie přímo v prohlížeči ti nestačí?

Tohle má přece každý prohlížeč ve svém menu

Tak měl by to umět prohlížeč a taky případně ještě můžeš smazat data aplikace. Ale jestli jsi použil Chrome, tak díky Google by si to mohlo něco pamatovat i po smazání. Příště použij režim anonymního prohlížení - minimálně třeba Opera to umí.