» Poradna » Ostatní

Kompletní kopie SD karty

Dobrý den, chci vyměnit SD kartu z telefonu Android za druhou s větší kapacitou. Mám na ní nejen fotografie a dokumenty, ale i některé aplikace. Pokud celý obsah překopíruji (třeba pomocí total commanderu) na novou SD, budou nadále aplikace fungovat jak mají? Najde si telefon stejnou cestu ke všem souborům jako byla na předchozí SD?

Odpovědi na otázku

Ano najde, ale todle je lepší přesouvat na PC, kdy lehce vytvoříte i kopii, případně zálohování na data centra.

Jj, v pohodě. Ve čtečce v PC zkopíruj vše na harddisk a následně nakopíruj zpět na novou SD. Mělo by to jet bez problému. Pokud máš na kartě i aplikace, tak hlavně telefon nezapínej v době, kdy budeš mít kartu vytaženou, jinak by mohl ztratit vazbu na aplikace a musel bys je instalovat znova.