» Poradna » Programy

Kompatibilita

dobry den,po pripojeni fotaku,nebo mp3 k notasu pomoci USB mi z niceho nic prestalo fungovat propojeni a nevyhleda to dane zarizeni,cim to muze byt?

Odpovědi na otázku

Stahni ovladace k tomu fotaku nebo mp3 pokud je mas zkus je aktualizovat ve spravci zarizeni

ani po aktualizaci nic,u toho fotaku mi to dokonce napsalo,ze sice byl nainstalovan,ale doslo k chybe,tak nevim...zvlastni,ze z niceho nic,cele roky jsem s propojenim obou věci nemel problém...

usb radic odesel do kremikoveho nebe

co z toho plyne? dat do opravny,jaka by byla cena?

Výměna základní desky = obvykle se to vůbec nevyplatí. Ale neuvedl jsi typ ntb, takže nemůžeš očekávat nic konkrétního.

Acer Aspire E5 511G. To snad nee,vzdyt ho mam teprve 2roky!

Pokud je v záruce, reklamuj ho. Pokud už ne, výměna desky může stát i 10000,- a podobné sumy, což u většiny notebooků fakt nemá smysl investovat.

A třeba použít jiný kabel (nejlépe přímo od foťáku) tě nenapadlo? Vyzkoušel jsi všechny USB zásuvky? Pak případně obovit Windows z recovery.

myslis castecne obnoveni pocitace,nebo uplne obnoveni do továrního stavu?

Zazálohovat data, a pak zkisi t částečnou, když to nepomůže, tak tovární obnovu. Když ani to nepomůže, tak reklamovat. V servisu stejně začnou tovární obnovou, takže určitě zazálohovat ty data!

jakym zpusobem zálohovat ty data?

nebo spise teda který program je na nej nejvhodnejsi?

Tak to snad vy víte nejlépe, kam jste si SVÁ uživatelská data ráčil ukládat? Jde to i "ručně" souborový manažerem, když jste dosud o základním uživatelském úkonu ještě ve škole neslyšel.

Bez funkčních USB je to jako hledat brýle bez brýlí. Pokud to má vypalovačku tak vypálit nebo přes síť.

Vyskusaj aj na inom PC.

Jako co?

Pripojit fotoaparat

Mam to odzkousene na pritelcinem notasu. I fotak,i mp3,po pripojeni v poradku. U me po pripojeni pouze zvuk a zadne zobrazeni ikony. Tak nevim

Skus mu priradit pismeno.

Jak konkretne k tomu dojdu?

V spravcovi zariadeni ked ho vidis, tam mu priradis pismeno.

vim ho tam,ale jak mu priradim to pismeno? kde?

Kliknes pravym tlacitkom a tym je moznost my slim "zmenit alebo pridat pismeno a cestu"

zajimavosti je,ze když napichnu exterak,tak ten funguje,takze chyba v rozvodech USB asi nebude,ne? spise se samotnou instalaci te mp3,protoze ve spravcich souboru ji vidim,jen je u ni "!" a když chci aktualizovat software ovladace,tak mi to napise Ovladac byl nalezen,ale při jeho instalaci doslo k chybe, Oddil instalace služeb v tomto souboru INF je neplatny....tak nevim co dal

Uz sa dostanes do tej MP3, vidis v PC subory, ktore su nahrate v tom prehravaci?

Bohuzel,neda se s tim delat nic,jen se dostat do Vlastnosti.

Ne,bohuzel. Vidim ji jen v tech spravcich souboru a muzu zjistit maximalne vlastnosti

Ne,bohuzel. Vidim ji jen v tech spravcich souboru a muzu se dostat maximalne do vlastnosti

Nepodarilo sa mu priradit ani pismeno?

ne,neni tam ta moznost,aspon teda ne z moznosti při kliknutim pravym tlacitkem