Kompatibilita ram

Je tato ram kompatibilni deskou msi b350m pro vd plus? Po zapnuti pc s ryzenem 3 1300X se na desce rozlo DRAM Led tak jsem skusil jinou ram (corsair vengance lpx 3000mhz) nejpravdepodobneji je ta ram v haji ale chci se ujistit

Odpovědi na otázku

"tato ram" ma ake parametre?

2666mhz cl19 DDr4

Jinak je to patriot psd48g266682

Když pominu ten totálně d**ilně zadaný dotaz, tak proč si kompatibilitu nenajdete na stránkách výrobce? Každý slušný výrobce tam píše kompatibilní moduly s deskou. Jako to čekáte, že to tady bude někdo hledat za vás, navíc když ani nenapíšete ten typ paměti? Proč se do toho počítače hrabete, když si nejste schopen zajistit ani takové základy.

Samozrejme ze jsem se na stranky dival :) ale msi pise akorat frekvence. Asus je na tom lip ma cely seznam asi 3 stranky ram

https://www.msi.com/Motherboard/support/B350M... tady je seznam kompatibilních pamětí tak si ho laskavě přečtěte .