Kompatibilita ram

Dobrý den, Budou tyto RAM kompatibilní s touto základní deskou a těmito RAM ?https://www.alza.cz/kingston-4gb-ddr3-1333mhz... základní deska - ASUS H81M-K - Intel H81RAM - Kingston 2 x4GB DRR3 1333 SODIMMDěkuji

Odpovědi na otázku

Ta paměť z Alzy by s tou deskou měla normálně fungovat.Naopak SODIMM moduly tam nenacpeš, tu jsou mechanicky úplně jiné a používají se hlavně pro notebooky.

zjistil jsem ze mam tyto ram 4,00GB Single-Channel DDR3 @ 665MHz je mozny ze maji jenom 665mhz ?

Všechny paměti DDR3-1333 mají skutečnou pracovní frekvenci 666.666MHz.Těch 1333MHz je efektivní frekvence (protože Double Data Rate).