Kompatibilita RAM

Ahoj,nejsem žádný hardware odborník, ale všude píšou že přidání RAM do notebooku je jednoduchá věc, a tak jsem si říkal, že tři stovky do toho klidně vrazím, za pokus to stojí. Mám Asus EeePC 1215N, který má 2 sloty pro RAM a podle toho, co jsem zjistil, by měl podporovat max. 4 GB. Dostal jsem ho s předinstalovanými 2 GB, takže bych chtěl dokoupit do druhého slotu další 2 GB. Našel jsem si tuhle: http://bit.ly/29DGQcV. Je kompatibilní s mým počítačem?Tady je aktuální výpis CPU-Z: http://www.filedropper.com/cpu-z (nevím proč mi filexplorer neukazuje příponu, ale je to normální .html)

Odpovědi na otázku

Screen hoď na postimage.org

Screen čeho?Jinak jsem to ještě z CPU-Z exportoval do .txt, snad to je lepší...http://bit.ly/29NQXz1

Miesto romanu stačil screen cpu-z. Alebo info, že máš DDR3 400/800 MHz a neviem či nové DDR3 667 MHz vedia klesnúť až na 400 MHz. U DDR3 je to atypická frekv.

Protoze chcete rozsirit na max. kapacitu, musite mit pamet 2 GB double sided (cipy z obou stran tistaku). Tu co jste nasel je 2 GB single sided, takze pokud ji to bude detekovat, tak pouze jako 1 GB.

Takže POKUD VŮBEC, tak jako 1 GB, nebo určitě jako 1 GB?

A pokud budu mít double-sided paměť, tak na frekvenci nezáleží? poběží prostě na nižší?

Malo by tam ísť aj 2 GB modul, skôr ide o frekvenciu. Pochybujem, že 1,3 GHz sa vie prepnúť na 0,8 GHz, čo je bežná frek. DDR2.

Ale DDR2 tam nemůžu dát, ne?

kladivom a kliešťami asi ano

U 2 GB modulu je to jedno či SS (SR), alebo DS (DR)