Kompatibilita procesor a grafika

Skladam si komp na stranke Dell a ked dam spolu procesor Intel® Core 2 Quad-Core Q6600 Processor (2.40GHz, 1066MHz, 8MB) a grafiku 768MB nVidia® GeForce® 8800 GTX vypise mi ze:

There is a compatibility issue with the Graphics Card you chose.
Not compatible with your current Processor selection

Pri tom ked si tam skladate urcite zostavy tak mate na vyber s roznych vylepseni ktore su kompatibilne akurat pri tomto mi to vyhodi... Je moznost ze to je len reklamny tah aby som zobral silnejsi procesor ktory z tej grafiky vytiahne viac alebo tam vazne je nekompatibilita a spolu ich nerozchodim?
Ma niekto tusenie koli comu to tak je? Dik za odpoved.

Odpovědi na otázku

toi je s provimuim kravinka je to reklamni Quad-core a slaba na 800stovku??lol to je nejaka reklamka mozna kdyz uz tak zdroj to vzdycky sere a le jinak proceros pff to je v poho

Jaký je zdroj a deska??

Tieto veci sa tam neuvadzaju ale ked k tej grafike das tento procesor: Premium Chassis - Intel® Core™ 2 Quad-Core Extreme QX6850 Processor (2.93GHz, 1066MHz, 8MB) a nic ine nemenis tak ten problem s kompatibilitou zmizne...

žiadna nekompatibilita, proste Dell