Kompatibilita komponentů

Budou tyhle 4 komponenty spolu fungovat? Nevím jestli na amd desku můžu dát intel procesor někde píšou že ano někde zas ne ale u alzy jak je ten pomocník při sestavování pc tak mi neukázal žádný problém ale pro jistou se chci zeptat ještě jindehttps://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm

Odpovědi na otázku

Nechce se mi věřit, že je ten dotaz myšlen vážně.Samozřejmě, že to nejde.

proč by to nemělo jít, po updatu biosu by měl procesor v té desce fungovat ale lepší deska by měla bít B365, která by měla mít už bios na procesory řady 9.

Původně tam měl AM3+ desku.

" ASROCK 970 Pro3 R2.0Základní deska vhodná pro výkonné nebo herní PC vyrobená v nejnovější revizi se zaručenou kompatibilitou s novým operačním systémem Microsoft Windows 8. Daná patice a čipová sada obslouží až 8jádrové procesory z řady AMD FX. Příznivci léty ověřených kousků naopak uvítají zpětnou kompatibilitu se staršími, ale velmi oblíbenými procesory řady Phenon II. "- Takže: 1. K danému procesoru inú základnú dosku- Alebo: 2. K uvedenej základnej doske iný procesor.

Ehm asi sem si nepřečetl popis té desky... jinak děkuju za odpověď

... tak všichni ostatní /ty jsi však unikátní výjimka / si popis zboží co kupují aspoň přečtou ... /SNAD ... /.TROLL - nepřečte si ani co kupuje a ještě se tomu "chytře" směje ...

PrdeI si dělej z modelíny. Pod i3-9100F si kup B360 nebo B365 desku. RX 560 je silně nevýhodná grafika. Má jen poloviční výkon než ne o moc dražší RX 570.A tu bednu jsi vyhrabal kde? Na moderní PC je nevhodná.

Prdel to nebyla, nevyznám se v tom jinak děkuju za odpověď a příště by to mohlo být měně toxic

Kdes ten šrot vyhrabal ? :Djestli chceš na tom něco hrát, tak i ta grafika je bídná.chtělo by to aspoň něco jako :https://www.czc.cz/asus-rog-strix-b365-g-gam... https://www.alza.cz/asrock-radeon-rx570-phant... https://www.alza.cz/silentiumpc-regnum-rg4tf-...

Jo, a zdroj tam bude jaký ?

Volná energie.

No ty vole...

Takže jsem vážně rád za krásné a milé odpovědi.... Koukám že lidé jsou tu vstřícní a ochotní pomoci :) 1)zdroj tam nemám napsaný protože některé komponenty mám ze současného pc který chci upgradovat a za 2) moc se omlouvám všem profesionálním pc odborníkům kteří si museli dát takovou práci s tím napsat něco hrozně vtipného :)

Klid. Pokud chceš poradit, napiš, co vše máš, kolik do toho chceš dát a na co to má být. Nemá smysl dávat náhodné díly do košíku a ptát se na kompatibilitu.

No to je pěkné, že máš zdroj ze stávajícího PC, ale jsi si opravdu jist, že novým komponentám bude vyhovovat ? Mám velké pochybnosti. Jinak nevím proč se čertíš, ale opravdu to byl velmi naivní entrée, kdybys napsal co máš, co potřebuješ a kolik do toho můžeš dát, a hlavně k čemu to má sloužit, dočkal by ses asi toho seriózního přístupu který jsi čekal.