Kompatibilita komponent.

Ahoj,
Dávám dohromady následující sestavu a něco není vpořádku:
Deska: MSI K9NBPM2-FID ,socket AM2
Procesor: Athlon 64 3800+ X2
ELPIDA RAM 1GB DDR2 667MHz
Gigabyte nVIDIA 7300GT
RedStar LC-B400ATX - 400W
Disky 2 x IDE

Problém je v tom, že po spuštění mi to hodí volbu systému pro volbu spuštění (Stav nouze, Stav nouze se sítí... atd), což by bylo ještě vpořádku, ale v následujícím kroku ať dám co dám mi to vyhodí "modrou obrazovku smrti" a proběhne restart PC. Nejsem expert ale řekl bych, že si nesedí nějaký hardware, bohužel to nemám kde otestovat. Nenapadá Vás, které komponenty si nerozumí, případně kde jinde by mohl být problém?
Díky za každý nápad

Odpovědi na otázku

Na BSOD je kod chyby, která ji způsobila. Z uvedeného seznamu se nezdá, že by bylo něco extra nekompatibilního. Otestujte paměť, případně zkuste jinou značku.

otestoval bych RAM www.memtest.org ...
pokud stejne nenabiha system ani do stavu nouze tak se pravdepodobne neco stalo po posledni instalalci, neni nahodou nainstalovany nejaky novy ovladac?

Ty komponenty jsou opravdu zajimave. Kdo tohle vybral, toho by meli verejne popravit. Nicmene kompatibilni by byt mely.
Neukaze-li Memtest86 problem s RAM, je-li v biosu vse spravne nastaveno (idealne konzervativni automaticke casovani CPU i RAM), pak bude problem nejspis v poskozenem OS. Je zvlastni, ze to nebeha ani v Nouzovem rezimu. :o((

jedna komponenta lepsi nez druha
takove pc bych nechtel ani zadarmo

Do MSI dosky cpát pamaťové moduly rýchlejšie ako DDR2 400 ??? to si robíte srandu, dúfam ??.