Kompatibilita hw

Zdravím, kolega kupoval tuhle sestavu, ale náhodně mu to hází modrou obrazovkuJe sestava ok? https://www.czc.cz/241825,175661,235664,2339... Díky

Odpovědi na otázku

Kompatibilní to je, ale zrovna u zdroje bych hodně přemýšlel, jestli ho použít jako zarážku pod dveře. Takový je to šrot.Jinak platí klasika: aktualizovat firmware UEFI, otestovat paměti Memtestem (+ osadit je do doporučených slotů dle manuálu) a zkusit zátěžové testy.Pokud může, ať vrátí ve 14denní lhůtě SSD a koupí nějaké normální, které má cache. Dále bych doporučil vrátit také paměti a koupit jeden 8GB modul - až mu přestane stačit paměť, přikoupí další.