Kompatibilita GPU se zbytkem sestavy

Dobrý den a ahoj,mám dnes již starší PC sestavu s těmito komponenty:Intel Core i3 4330GeForce GTX 650 OC edition 2GB8GB RAMzdroj Cooler Master 500Wzákladovka MSI Z87-G41dlouho už chci upgradovat GPU a teď mi kamarád dal svoji starou GTX 760, chtěl bych se proto zeptat, jestli mi tato grafická karta půjde do mého starého PC, hlavně jestli není potřeba větší výkon zdroje, jiná základovka nebo něco podobného, Díky moc za odpověď.

Odpovědi na otázku

Koľko PCIe 6+2 PIN káblov má zdroj?

Kto ru nedávno dal tabulku s popisom aké prídavné napájanie majú GK? Ak dobre vidím, GTX 760 má 2x 6 PIN a to ten zdroj asi nemá

máš pravdu, už jsem si o tom něco přečetl, ten zdroj to nemá, ale díky :/

Baj da vej, za akú cenu je tá GK? Taká GTX 1050 Ti má menej ako polovičné TDP, 6PIN nevyžaduje a výkon viac ako 10% nad GTX 760 a ani drahá extra nie je. Nechceš uvažovať o nej? Na základné hranie a do starších PC ako vyšitá

Tak můžeš tu GK připojit přes Molex...to by jít mělo.

Jestli ti jí dal tak dej napájení redukcí za pár korun přes molex a pojede to