Kompatibilita Gigabyte EP45-DS3 (rev.1.0) & A-Data Vitesta E

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda mi budou fungovat Ram paměti A-Data Vitesta
EE CL4 4GB (kit 2x 2GB) 800+ MHz ktere podle prodejce maji Napájecí
napětí 2.0-2.1 V. Výrobce uvádí od 1.9 V. Mám vybranou desku Gigabyte EP45-DS3 (rev.1.0) ktera podporuje napájení RAM 1.8 V. Také bych se chtěl zeptat zda se nyvyruší výhody jejich časování.

Děkuji M

Odpovědi na otázku

Sice tu desku nemam, ale jsem si jisty ze v biosu budes mit moznost nastavit vyssi napeti. cca az do hodnoty 2.5V

Fungovat tam budou, ale potřebné napětí jim budeš muset nastavit sám a časování 4-4-4-12 také.

tak mam tuto zo zostavu a vsetko facha v poho,nie jak gigabyte p35 ds3 a kingston hyperx,hotove nestastie.

staci se podivat na veb gigabyte tam je ukazde desky rozepsana tabulka kompatibilnich pameti. tu mas odkaz doporucuji patriot, kingston-obyčejne pameti, corzair,geil vyborna kompabilita s 2 gb moduly a jine pameti co tam jsou popsany rozdeleno podle frekvence a jmen avelikosti modulu,www.gigabyte.com.tw ...

To není přesné.

Tabulka uvádí paměti, kde je kompatibilita otestována a garantována.

Ale vůbec to neznamená, že s jinými pamětmi deska chodit nebude.