» Poradna » Programy

Kompatibilita flashu

Ahoj mam problem s kompatibilitou flashu. spravil som flashove tlacitka ..... (vsetko funguje).nahram na web a idem skusit ci idu. Fajn idu.Ale spravne idu len v mozile.(ako uplne tka ako som chcel)Proste pozriem sa na tlacitko v IE a obrazky sa nezobrazia.V opere to je o inom tam musim kliknut nech sa mi spusti animacia tlacitka.keby neco kuknite ttuhttp://sk3l3t0n.xf.cz/sec/svk/images/but/o_nas.... za odpoved.

Odpovědi na otázku

Co se tyce IE, tak s tim nevim.Co se tyce Opery, tak tam je to jeji vlastnost. U ni na kazdou flash animaci musis kliknout, aby zacala reagovat na vstupy od mysi a klavesnice. Kdyz nekliknes tak animace jako takova bezi, ale nereaguje na mys ani klavesnici.

nejak nevidim rozdil mezi FF a IE ... A ono flash je proste flash a nezalezi na prohlizeci, pokud ho umi otevrit...

no mne to na IE neide nvm preco(ako ak vam to ide tak mi napiste budem hladat chybu u mna :)... )dikes