Kompatabilita ram s základovou deskou a procesorem

Zdravím budou mi tyto ram: Patriot 8GB KIT DDR4 2400MHz CL17 Signature Premium, spolupracovat se základní deskou:MSI B360-F PRO a procesorem Intel core i3 9100F?

Odpovědi na otázku

Ano budou. Jen je nesmysl koupit desku jen se dvěma sloty na RAM a hned je oba zaplácnout nejmenší možnou kapacitou, co existuje. A existenci 1600AF jistě také znáš a máš velký důvod pro to, abys místo něj koupil jen i3, takže tě jistě nemá smysl přesvědčovat:https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i3-9100F-vs...

Nesmysl jsou ty paměti i procesor.

No takže co já potřebuji slyšet jestli to k sobě pasuje nebo ne?

pasuje

Dobře, díky moc.

Ale na to jsi snad dostal odpověď hned nahoře, ne?

Ano, ale radši se zeptám 2x ale i tobě díky .