Kombinace pameti SODIMM u notebooka

Dobry den,
prosim o radu. Mam notebooka Acer TravelMate 2490 s mapeti PSC 512MB PC2-5300 CL5 SODIMM.
Podle recenze na notebook.cz ... by mela jit pamet rozsirit az na 2GB. V tuto chvili uvazuji o koupi dalsi pameti a to o velikosti 1GB, vsak nevim zda se musim omezovat na pamet typu PC2-5300 CL5 s frekvenci 533MHz nebo si mohu dokoupit jiny druh, tim myslim s jinym "CL"? napr. s CL4?A zda se da kombinovat 512MB s 1GB pameti?
Dekuji za odpoved.

Odpovědi na otázku

dá ale nebudeš mít dual chanel a pojede ti to na cl podle té 512

prave nevim, zda zakladni deska podporuje dual chanel, v biosu volba pro zapnuti/vypnuti neni a v recenzich k tomuto notebooku jsem informace o dual chanel nenasel zda podporuje ci ne :(
pokud by ho podporovala, tak bych musel mit parametry obou pameti stene, ze?

ano