» Poradna » Mobily

Komatibilita

Na novém mobilu jsem instaloval aplikaci která spolehlivě fungovala po automatické aktualizaci mobilu přestala apři pokusu nové instalace aplikace mobil hlásí že zařízení není kompatibilní s touto aplikací je možno odstranit aktualizaci aby aplikace zase fungovala?

Odpovědi na otázku

Ne.

Pokud je to zařizeni A, tak ne. pokud je mobil A/B, tak ano, ale bude to zlobit.

nemelo to jit do vlakna sem, mělo to jit jako odpověď na dotaz

Nejaka aplikacia na nejakom mobile po nejakej verzii aplikacie skutocne moze prestat fungovat. Konkretne riesenie problemu si vsak vyzaduje konkretne informacie. A tiez sa obcas vyplati davat do textu interpunkcne znamienka, ale to sa asi na ZS uz dnes nevyucuje...

Když jseš u toho tak diakritika by taky neuškodila...

ostatne cestina taky ne, "kdyz jses"

Jasně. A tohle o cestine píše někdo bez diakritiky. Vy si tak můžete podat ruce.

Inu, nějaké aplikace na nějakých mobilech po nějakých aktualizacích nefungují. Dělat se s tím nic moc nedá.

Jaká aplikace ?Na jakém telefonu ?Na jaké verzi to fungovalo a na jaké ne?

Odkiaľ tá appka bola prevzatá? Ak z PG (Play Google) - je možné, že po aktualizácii (buď appky, alebo Androidu) nemusí fungovať. Takže ju treba odinštalovať z mobilu a vyhľadať staršiu verziu (ale nie na Play Google - tam staršie verzie nenájdeš) na alternatívnych weboch tretej strany - napr. https://www.apkmirror.com/ (ale budeš musieť povoliť inštalácie app tretích strán) BEZ ZÁRUKY!!!!!!