Kolko RAM na F.E.A.R. ? Zcela vazne kolik?

Chcem sa opytat kolko RAM je treba na F.E.A.R. na max. detaily. Urcite tu hru kazdy pozna. Pod slovom max. detaily myslim aj nastavenie fyziky na max. aj nastavenie textur na maximum. Teda TOTALNE MAXIMUM. 1GB RAM je na to nedostacujuce. A teda blaboly typu ze ste to hrali s 1GB RAM na full detaily si nechajte...

Odpovědi na otázku

Zcela vazne 2Gb.

Pre hranie FEAR na max.detaily nie je ani tak rozhodujuca pamat, ako skor grafa. Ak do kompu mrsknes 8800gts, a k tomu core-duo, budes to moct hrat na max.detaily aj s 1GB pamate (samozrejme, povypinat vsetky zbytocnosti, a trosku system vycistiti a zoptimalizovat). Prinajhorsom obcas seknutie koli loadovaniu, ale pojde to...

Proč by bylo 1GB nedostačující?Původní F.E.A.R. se v 1024x768 dá hrát na 3.2GHz Celeron D, 1 GB RAM v Dualu a GF 7600GS. Datadisk má větší nároky.Pokud chcete hrát ve větším rozlišení, tak samozřejně zvýšit nároky. Kdyby jste chtěl hrát v 1920 x 1200, tak by jste asi opravdu musel přidat....

Hrál jsem FEAR s 1GB RAM na A64 3000+, s 6600GT a nezahrál jsem si to pořádně, přikláním se k 2GB paměti.

/////////////////////////////////////////////////////2 GB Ježíííííšmarjáááá a já myslel kdovíjak jsem zmodernizoval svůj comp přidáním na 512MB RAM. Takže jsem zase opět pozadu /////////////////////////////////////////////////////

Ovšem už jen 1GB RAM je pro mně tak drahá, protože jsem sociálně slabší osoba, že si na nové hry budu muset zajít chuť. Zůstanu u těch plošinovek.

A jsem nejenom sociálně ale i duševne slabý.

Hra, F.E.A.R., je v pohodě, tak jí nemusíš, hrát, na plné Detaily, že, ale horší, je ta hra Gothic 3, asi nějaká verze EN, ta myslím, pokud, nemáte, alespoň, tak 1 GigaBajt, Operační paměti, třeba, nějaké DDR2-RAMky, na Frekvenci 800 MHz, (Efektivně), tak pak, ani nejde, spustit, prostě, no!

Kdo tě broboha takhle vystrašil. Minimální konfiguraceWindows 2000/XP/XP641 GB ramIntel Pentium 4 nebo AMD 2 Ghz nebo vyšší3D karta s 128MB ram a shader modelem 1.4DirectX 9.0 4.6GB volného místa4x DVD mechanikuOptimální konfiguraceWindows 2000/XP/XP641,5 GB ramIntel Pentium 4, AMD 3 Ghz nebo vyšší3D karta ATI X1600 nebo GeForce 6800 nebo lepší s 256MB ramDirectX 9.04.6GB volného místa4x DVD mechaniku

Ládíku, utři si pot s čela, tu hru si zahraješ, tak hrozný to nebude.

začal jsem s 512 ram na amd 25++nehratelne pratkt na 3200+ a 1G ram to docela šlo na stredni detr9800pro

no otázka je co sou pro koho maximální detaily , ja za max považuju nastaveni všech detailu ve hře na plno , ale s tim že nepouživam Antialiasing , anisotropic atd. a F.E.A.R. šel v pohodě při tomhle nastavení na sempron 2800+ , 768MB RAM a Radeon X1300

Maximalne detaily su pre mna to ze v nastaveniach ha dam vsetko na max (ci to uz ta grafika zvlada alebo nie to je uz vedlejsi) ... co sa tyka tej konfiguracie PC ... este raz aj ked som to pisal hral som to A64 X2 3800+, 2x512MB 667MHz, Kingston....mal som rozlisenie 1024x768 a vsetko som mal na maximum PS usage bol 1,20GB a pokial ostalo s gigovej ramky aspon neco volne tak mi to ani netrhlo ako nahle zacal disk swapovat uz to trhalo ted to hram na stredne detaili s rovnakym rozliseniem a PS usage je asi 770-800MB a ramky je volne priblizne 230MB a ide to v pohode ... tot moja skusenost

Ako to ze ti to raz sekalo a raz ne?