Kolísání FPS

Zdravím,při hraní např. Apex Legends mi kolikrát spadnou FPS klidně o 40 a to i když není úplně složité okolí.V PC mám: Intel Core i5-10400, Geforce GTX 1060 6GB a 16GB RAM.Nevěděl by někdo příčínu, nebo aspoň radu jak to minimalizovat?Děkuji

Odpovědi na otázku

Event log vo windows môžeš pozrieť, system a aplikácie možno tam niečo bude

Zkus snizit detaily na high / medium. Hlavne sniz antianalising, stiny. Apex neni nijak narocna hra, bezi na starem source enginu, zadnej frostbite. Ve windows zmackni windows klavesu + g a tam je widget na mereni vykonu. Muze se take jednat o spatne chlazeni cpu. Gpu muze tez ukazovat svuj vek (karta ma na apex dost vykonu, muze mit horsi vykon diky stari).