Kolikáti Wattový zdroj pro tuto sestavu

Zdravím zajímalo by mně kolikáti Wattový zdroj potřebuji k tomuto PC Sapphire Radeon NITRO+ RX 480, 4GB GDDR5MSI B150M MORTAR - Intel B150Intel Core i5-6500Coolermaster Hyper 103Kingston HyperX FURY - 120GBWD Blue EX - 1TBZalman Z1 NEO, černáděkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

500W bude ideální volba

OK díky za ujištění já už mám objednaný 550W

Zdroj nebo petardu s nálepkou „zdroj“?Nebál bych se tam dát lepší zdroj s výkonem okolo 400 W na 12V větvi.

Dávám seznam, z čeho bych vybíral - od nejhoršího k nejlepšímu. https://www.czc.cz/194388,130896,165632,1376...

Tak pokud máš objednaný RM550X, tak ok, ale pokud třeba Evolveo, iTek, Approx, a podobné sračky s namalovanými velkými čísly, tak objednávku zase rychle zruš.

RM550X by byl fajne, případně Seasonic SSR550 atd., proč ne. Pokud je to nějaký odpad, tak ho využít na silvestra... pyrotechnika se vždy hodí...