» Poradna » Programy

Kolikati bitovy

potreboval byh vedet takovou blbinku - jak zjistim kolikati bitovy os mam. dik za odpodedi!

Odpovědi na otázku

Protoze se tak blbe ptas ,tak bych si typnul ze mas 32 bitovej.

protoze tak blbe odpovidas a delas z ostatnich lidi debily tak ja byh te tipoval na 16 bitu !

Kromec ma pravdu, prestoze nechapete proc.A nechtel byste nam nejprve laskave prozradit, jaky OS mate? Zjistovani presne verze se bude totiz "trochu" lisit podle toho, zda mate WinXP, WinV, HP-UX nebo Free-BSD. :o)))