Kolik "žere" ICQ?

Ahoj, zajímalo by mě jaký objem dat se přenese během např. hodinového chatu přes ICQ v PC. Jde mi o to, že bych chtěl mít doma ICQ naiinstalované v pc a připojovat se pomocí mobilu propoj. kabelem  přes GPRS. Mám T-mob partner1 (starej) na kolik by to asi vyšlo. Jo a dali by se nějak kilnout ty reklamy co se tam objevujou řekl bych, že ty budou žrát nejvíc.
Muj mobil nemá Javu a nonstop datovej tarif se mi platit nechce.
díky předem za Vaše reakce

Odpovědi na otázku

a) ICQ na to neni otimalizované - jako třeba mobilní telefony, když už tak bych zkusil nějakého jiného klienta.... jestli nebude lepší
b) nemyslím si, že  by tě to mělo nějak zajmat, než si všimešm že ti tam bliká ikonka windows update, tak to stahne víc dat, než prokecáš za týden -- a to neni jen windows update...
protože  co si šáhne na net.....toho stáhne víc než ICQ  za tejden, [takže ten limitara a kerio a bejt nekompromisní a zakazovat...]
jinak ICQ si opravdu moc nestahuje, v netlimiteru je na nule, a v keruu se pohybuje kolem
0,01-0,03kB/s

cca 20kB žere náběh - mam tam asi 140lidí
jinak za cca 5sekund přibejvá 0,03KB... když nic nepíšu.
cca 0,8KB - jedna zpráva [tak nějak zpráva - 1,5-2řádky]

10l na 100km

ááááááá pán je ftipálek .

kazdopadne bych pouzival neco jinyho nez ten paskvil original icq .. vrele doporucuju mirandu ... da se do ni stahnout plugin, kterej ti ukaze kolik dat natahala .. a samoze zadny reklamy

Jako klienta určitě něco jako Mirandu (mně vyhovuje), jako protokol místo ICQ doporučuju MSN. Na mém GPRS má okamžitou odezvu, ICQ je línější (vždycky tak sekundu nebo 2 čekám, než se to odešle). Možná je to proto, že ICQ přenáší i takový blbosti, jako jestli někdo na druhý straně právě ťuká do klávesnice...