» Poradna » Počítačové sítě

Kolik za reklamu?

Dobrý den,
vlastním fansite o jedné hře s poměrně slušnou návštěvností. Rád bych tam umístil nějakou reklamu (žádné PPC nebo affiliate), ale nevím, kolik za to chtít.

www.heroesofnewerth.cz ...
forum.heroesofnewerth.cz ...

Průměrný počet návštěvníků je 1300 - 1500, když vyjde patch (přibližně jednou týdně), počet návštěvníků se vyšplhá i na dvojnásobek. UIP cca 700-800.
Na fóru je to s návštěvností trochu horší, ale pracuji na jejím zvýšení (zatím cca 400 návštěv, 200 UIP).

PageRank: 2
S-Rank: 70
Web je stabilně na první pozici na Seznamu a Googlu při hledání 'Heroes of Newerth' nebo jenom 'Newerth'.

Do budoucna očekávám nárůst návštěvnosti - hra je zatím v beta fázi, ale oficiální vydání se už blíží.

Opravdu nevím, kolik bych měl za reklamu na tomto webu chtít. Je mi jasné, že záleží na typu, umístění apod., ale stejně - mělo by to být jen za pár desítek Kč, několik stovek korun a nebo i více (na měsíc)?
Díky
tomas666

Odpovědi na otázku

Proste tam hod adSense

Přečetl jste si vůbec dotaz? Věnujte pozornost konci druhého řádku.

Pokud je těch 800 UIP za den, tak 40-50Kč/měs.

Vypočítáno s úspěšností banneru 0.2% v porovnání s PPC, 2Kč/klik.

Zkus i reklamu přes affiliate programy. Mrkněte do katalogu http://1affiliate.cz... , kde je přehled českých a slovenských affiliate programů.

Přečetl jste si vůbec dotaz? Věnujte pozornost začátku třetího řádku.

A proc tam nechces AdSense nebo neco podobnyho?

Vidím že to s vámi bude trošku složitější. Teď prosím věnujte pozornost řádku "Autor"

sry no

"Autore", proc tam nechces AdSense?

pokud by to byla reklama na detske porno, tak bys za to moh dostat i nekolik let

Je uplne jedno, kolik budes chtit. To totiz vubec nic neznamena.