Kolik Watu

Dobrý Večer chtěl bych se zeptat jaký zdroj potřebuji k těmto komponentům ???HDD Disk Baraccuda TBSSD Disk WD Blue 500 GBGTX NVIDIA 1060 6GB OC WINDFORCEIntel Core I 5 8400Vodní Chlazení NZXT Kraken X62Ventilátor do PCOperační Pamět´ 2x8 GB HyperX 3200 GhzZákladní Deska ASUS ROG STRIX Z390-H GAMINGPředem Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Když si otevřeš jakýkoliv dotaz, kde se skládá pc tak ho tam najdeš. Navíc než budeš řešit zdroj tak bych vyřešil procesor, desku a RAM protože se to k sobě moc nehodí

Že by dneska nefungoval google?https://outervision.com/power-supply-calculator

Bude to fungovat i se Seasonicekm G360, ovšem bez rezervy. Vzhledem k ceně a desetileté záruce doporučuji Seasonic Focus Plus Gold 550 W.

Jakykolik 500w zdroj s bronze licenci aspoň...

550W v klidu, a kupte nejaky poradny. ne plecku za 800