» Poradna » Ostatní

Kolik se platí paragraf.

Vím že to sem nepatří, ale potřebovala bych si vzít paragraf na dítě a nevím kolik se za paragraf platí.Je to jako nemocenská?Nebo nevíte kde tyto informace na netu seženu.Moc díky

Odpovědi na otázku

ví to všichni šéfové a všechny sekretářky a pak taky všechny ženské ví na hodinu přesně kdy už se jim vyplatí nepřijít do práce. ehm blbá rada co?zkusil jsem pohledat na novém lesklém portal.gov.cz s bídným výsledkem: Životní situace - Vaší podmínce neodpovída žádný záznam. Mám taky za to že je to jak nemocenská, ale zeptej se radši ženských, ty ví všechno.nebo epravo.cz, ipravnik.cz, hint.cz, nebo utlachanější rodina.cz, zena-in.cz, porad.cz ...