Kolik máte takt pamětí u Asus 1950Pro

Mě Catalyst ukazuje takt pamětí 702Mhz,je to normální když karta má mít 1400Mhz nebo jsem lama co něco podstatného neví?

Odpovědi na otázku

ses Lama,se ti psalo do puvodniho dotazu,pokud to nepochopils tak si precti manual

700*2=1400

Ty vajco šak 702 *2 je 1404 Mhz podľa mojej kaľkulačky.....700 Mhz máš DDR takt, a 1400 je efektívny.!!!!!

Vsetci ste lamy ani to neviete vysvetlit. Takt pamati sa jednoducho ZDVOJNASOBUJE.

Vsetci ste lamy, ani to neviete vysvetlit. Takt pamati sa jednoducho ZDVOJNASOBUJE.

no to si tomu ale dal.