» Poradna » Programy

Kolik dat žere TF2? Asi se mi kvůli té hře zastavili dva internety...

Jenom chci vědět jestli je Team Fortress 2 viníkem tohoto problému: (oznámení) vaše data byla vyčerpána, byl vám zpomalen internet. Kolik teda TF2 v Multiplayeru žere dat?

Odpovědi na otázku

Co jsem našel:Průměrná šířka pásma pro TF2 za hodinu je 70 - 100 MB dle počtu hráčů a vytíženosti serveru.

Ty hraješ 3D akci po netu přes mobilní data? Hrát s tebou v týmu tak se modlím, ať tě doživotně zabanujou.

Děláš si srandu? Na LTE přes mobil připojenej ke komplu USBčkem jsem dohrál v CSku dvě kompetivky a pár hodin ve Fifě, ping 40-50 (na optice cca 15), bez problémů.

Na androidu je menu "přenesená data", což takhle se tam podívat?

Jasně, TF2 na androidu.

Jestli ma data do PC pres telefon s androidem, tak proc ne?Docela by me zajimalo, co to asi posila, 20kB/s neni malo.

z her mně zajímá tak max. Solitaire a šachyptal se na mobilní data, na čem to hraje neráčil napsat

Ak ide o win, nainštaluj si Networx a sleduj FUP (alebo nastav v ňom limit). Ak ide o Android, resp. tel používaš ako "router", data counter je aj v ňom (popr. sledovač stiahnutých dat)