» Poradna » Ostatní

Kolik bude stat metro

ahojte kolik me bude stat metro po praze na pul roku kdyz budu jezdit ze strasnicke na staromestkou a zpet jen 3x v týdnu tam a zpet tedy

Odpovědi na otázku

Už aby puberťáci nastoupili zpět do škol, výrazně ubyde dementů v poradně, kteří nechápou, co je jejím tématem...

diky moc za odpoved ted uz vim kolik....

A co čekáte? Jste mimo téma. To by se zde za chvíli také mohl objevit např. dotaz, kolik vajec dát do bábovky......

Přesně tolik, kolik určí DPHMP

jedna souprava Metra stoji cca 135 milionu

Vymen Win7 za Win8 a Metro mas v cene.

39,90 ale táta to kupoval vdždy v Makru

Kupón pro dospělého 5měsíční + 1měsíc je 2450+550, takže dohromady celkem 3 tisíce. A je jedno kolik toho najezdíš.Kdyby jsi byl v nějaké jiné cenové skupině (student, senior) tak by jsi to mohl mít levnější.